Ana sayfa Ürünler Oyuncak Oyuncak Bebek

Oyuncak Bebek

278
0
PAYLAŞ

Oyuncak piyasası çok çeşitli bir piyasadır. Neredeyse bütün eşyaların oyuncakları yapılmıştır. Özellikle elektronik oyuncaklar, bebek, oyuncak arabalar gibi kategorilerde, binlerce çeşitte üretilmiştir. Takla atan, kumandalı, hızlı giden ve müzikli çeşitleriyle, alırken zorlanacağınız çeşitte oyuncak arabalar üretilmektedir. Kız ve erkek kategorisindeki oyuncak piyasasında, erkek çocukları oyuncak arabalar kategorisi çok daha geniştir.

 

ERKEK ÇOCUKLARININ EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ OYUNCAKLAR

 

Erkek çocukları için araba dışında oyuncak kamyon çeşitleri de çok çeşitli üretilmektedir. Kumda oynanması için özel imal edilen birinci plastik oyuncak kamyon çeşitleri, kamyon sever çocuklar tarafından en çok tercih edilen oyuncaklardandır. Bunun yanında iş makine setlerindeki oyuncak kamyonlar ve minik demir oyuncak kamyon setleri, en çok üretilen ve tercih edilen oyuncaklardandır.

 

Kamyon gillerden olan oyuncak tır çeşitleri de, büyük beğeni toplamaktadır. Özel imalat olan oyuncak tır çeşitleri, sınıfının en iyi çeşitleri arasındadır. Oyuncak sektörünün en geniş pazarına sahip olan Çin oyuncak sektörü, oyuncak tır ve diğer çeşitlerde büyük bir çeşit yelpazesine sahiptir.

 

Uçaklara merakı olan ve tabiri caiz ise ‘uçak hastası’ dediğimiz çocuklar, en çok oyuncak helikopter çeşitlerini tercih etmektedir. Yolcu uçakları ve jet uçakları yanında, helikopterleri tercih ederler. Özellikle son model helikopterlerin, oyuncak helikopter çeşitleri, en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Gerçekten uçan oyuncak helikopter çeşitleri, son zamanlarda büyük ilgi görmeye başlamıştır. En iyi oyuncak helikopter  çeşitleri, uçma konusunda sorun çıkarmayan modellerdir.

 

KIZLAR İÇİN BEBEK OYUNCAKLARIN YERİNİ HİÇBİR OYUNCAK DOLDURMAZ

 

Bebekler, kızların fıtratında olan bir sevgidir. Yaratılışları gereği bebeklere büyük ilgi gösteren kız çocukları, evcilik oyunundan hiç bıkmazlar. Bu nedenle oyuncak bebek çeşitleri, özel olarak üretilmektedir. Ağlayan, altına yapan ve şarkı söyleyen bebekler, oyuncak bebek kategorisinde en çok tercih edilen çeşitlerdir. Gerçek bebekleri andıran ve birçok fonksiyona sahip oyuncak bebek çeşitleri, kız çocuklarının hayallerini süslemektedir.

 

Dolgu oyuncakları çeşitleri çok geniş bir yelpazede üretilmektedir. Kız ve erkek çocuklarına özel dolgu oyuncak üretilmektedir. Ancak, en çok kızlar için dolgu oyuncak üretilmektedir. Malum, erkekler araba hastası olurlar. Ancak dolgu hayvan ve bebekler, dolgu oyuncak kategorisinde, kızların ilk tercihleri arasındadır.